У Калуші 28 депутатів міської ради виступили проти пропаганди гомосексуалізму

 • 22 лютого у Калуші відбулось засідання 38-ї сесії міської ради.

  Одним з питань, яке розглянули депутати, стало звернення до Президента, Верховної Ради, РНБО та Кабміну з приводу захисту інституту сім’ї в Україні і заборони пропаганди гомосексуалізму.

  “В позаминулому столітті комуністи проголосили знищення інституту приватної власності та інституту сім’ї. Такий експеримент дійсно проводився, але потім від цього відійшли. Сьогодні ми маємо неотроцькізм у вигляді Російської Федерації, а з іншого боку нам у вигляді різних фінансових вливань з Заходу накидається культурний марксизм, який також хоче знищити сім’ю. Вперше все це було введено в Кодекс законів про працю – поправкою про заборону дискримінації через гендерну ідентичність, яка ніде в законодавстві навіть не визначається”, – висловив свої погляди депутат міськради Олег Савка.

  За словами депутата, це ставить під загрозу сім’ю – базову клітину суспільства, яка відповідає за формування особистості.

  “Таке звернення було прийнято Радою церков України, а також багатьма міськими та районними радами області”, – сказав Олег Савка.

  Міський голова Ігор Матвійчук відповів, що “за радянських часів таких людей садили в тюрму”. Депутати проголосували за це звернення.

  Читайте також: Депутати Тисменицької міськради вимагають заборонити пропаганду гомосексуалізму

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!