У Калуші припиняють видачу дозволів на автономне опалення

 • У Калуші тимчасово припиняють видачу дозволів на встановлення автономного опалення.

  У зв’язку із проведенням робіт КП “Водотеплосервіс”, управляючими компаніями, ОССБ з підготовки систем центрального теплопостачання та внутрішньобудинкових систем теплопостачання до опалювального сезону 2020-2021 років та їхнього гідравлічного випробовування, видача дозволів на встановлення автономного опалення тимчасово припиняється.

  Останнє цього року засідання з надання дозволів на встановлення автономного опалення в багатоповерховій забудові міста відбудеться 10 вересня 2020 року. Тим часом, як повідомляли “Вікна”, в Калуші від центрального опалення відключають ще десять житлових будинків.

  Їхні мешканці, які досі користувалися такою послугою, зможуть отримати фінансову допомогу на встановлення індивідуального опалення (її розміри визначили торік виходячи з вартості електричного опалення). Причому на вирішення питання теплопостачання своїх квартир вони мають  мало часу – з жовтня центрального опалення у їхніх будинках вже не буде.

  За рішенням міської ради від центрального опалення відключають будинки за такими адресами: вул. Тихого, 2 (з 32 квартир на центральному опаленні залишилося 9), вул. Тихого, 4 (з 32 квартир – залишилося 10), вул. Б. Хмельницького, 12 (з 90 квартир – залишилося 10), Б. Хмельницького, 37(з 36 квартир – залишилося 13), вул. Сівецька, 2 (зі 100 квартир – залишилося 8), вул. Сівецька, 4 (з 71 квартири – залишилося 8), вул. Пушкіна, 2 (зі 108 квартир – залишилося 12) та вул. Пушкіна, 3, 3а і 3б (у цих трьох будинках загалом є 176 квартир, з них 41 – на центральному опаленні). Загалом на допомогу на встановлення індивідуального опалення претендують власники 111 квартир.

 • Розмір допомоги на однокімнатну квартиру становить  4500 гривень, на двокімнатну квартиру  — 6500 гривень, трикімнатну — 8500 гривень, чотирикімнатну — 10 500 гривень.

  Читайте також: Калуська міська рада подає до суду на постанову уряду про карантин

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!