У Коломиї будівельний кран працює просто над дитячим майданчиком

 • У місті Коломия на Прикарпатті, за адресою вул. Шипайла, 38А, зводять багатоповерхівку із порушенням норм будівництва. Про це повідомляє мешканка будинку навпроти Одосій Ліліана.

  Жінка неодноразово зверталася до адміністрації міста й до забудовника особисто. На колективне звернення, державний архітектурно-будівельний контроль Коломийської міської ради, надіслав відповідь, про те, що перевірку будівництва було проведено, правопорушення встановили і надали припис про усунення порушень, а також притягнули компанію до адміністративної відповідальності.

  Розмір штрафу й дозвільні документи на зведення багатоповерхівки не надали, посилаючись на те, що вони містять персональні дані. Натомість будівництво, наразі, продовжується на тих же умовах, що і раніше.

  Як доказ порушень, вона надає фото та відеодокази, які вказують, зокрема, на те, що будівельний кран працює просто над головами діток, що граються на дитячому майданчику поруч у дворі, а також, недотримання дистанції на межі з сусідніми житловими приміщеннями:

  “Як з ними боротись? Достукатися до них не вдається. Ніякої безпеки. Що порадите, шановні?”, – обурюється жінка.

  Нагадаємо, що в Коломиї сьогодні блокували АЗС: водії протестували проти високих цін на пальне

   

  Як з ними боротись? Ніяк не доходить до них. Ніякої безпеки.Що порадите, шановні?))Штрафи для них не проблема. Вони нікого не бояться бо їм все дозволено ))Підозрюю, що міська рада їх прикриває, бо на запити не дають адекватні відповіді))

  Gepostet von Liliana OD am Mittwoch, 10. Oktober 2018

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!