У Коломиї на панахиді за родиною Петрів побили дівчину

 • У четвер, 30 травня, в Коломиї відбувалось прощання із загиблими Михайлом та Ольгою Петрів.

  Дійство відбувалося в мистецькому центрі «Світовид». На нього прийшли сотні людей – віддати останню шану подружжю. Серед них була і Ростислава Мартинюк, яка тримала у руках свій смартфон.

  Як розповідає Ростислава, з незрозумілих причин до неї підійшов чоловік і потягнув в сусідню кімнату, де почав погрожувати та вимагати видалити фото і відео.

  «Я навіть не робила ніякі фото чи відео, просто тримала телефон в руках. Пізніше до кімнати зайшла Аня, донька цих людей, що померли, і почала забирати в мене телефон. Далі той чоловік почав мене тримати, а ця жінка била мене по голові. Потім, коли я вже лежала, він сказав, що це ще не кінець, він знайде мене і доб’є», – сказала Ростислава «Галицькому Кореспонденту».

  За словами дівчини, вона викликала поліцію і зафіксувала факт побиття. Згодом, у Коломийській ЦРЛ, їй встановили діагноз – струс мозку. В побитої піднялась температура і почало паморочитися в голові.

  У поліції «ГК» наразі підтвердили те, що факт виклику правоохоронців до місця проведення панахиди через побиття дійсно був зареєстрований.

  Читайте також: Подробиці вбивства пари у Коломиї: чоловік застрелив себе і жінку, залишив записку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!