У Києві поховали дружину міністра культури, актрису Оксану Батько-Нищук

 • У столичному театрі ім. Івана Франка прощалися з актрисою Оксаною Батько-Нищук, дружиною міністра культури Євгена Нищука. Провести її в останню путь прийшли прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко та мер Києва Віталій Кличко, знайомі та шанувальники її таланту.

  Попрощатися з актрисою прийшли зо дві сотні людей. До труни підходили по черзі. Перед неї на стільцях сиділи рідні покійної. Євген Нищук постійно витирав сльози. Час від часу обіймав за плечі сина Олексу.

  “З Оксаною разом вчилися в університеті. Вона — на акторському факультеті, я — на кінознавчому. Потоваришували ще під час вступних іспитів. Вона були щирою, відкритою і світлою людиною. Завжди готова була прийти на допомогу. Хоч була успішною актрисою і отримала визнання, ніколи не мала зіркової хвороби, – розповіла кореспонденту gazeta.ua подруга покійної Валентина Швець. – Вона грала лише гідні ролі. Коли пропонували таку, яка духовно нічого нікому не дасть, відмовлялася”.

  “Оксану і Євгена знаю зі студентських років. Вже на першому курсі дізнався про їхню велику любов. Тоді всі студенти говорили, що в інституті з’явилися Ромео і Джульєтта”, – поділився екс-міністр культури Василь Вовкун.- Востаннє бачився з Оксаною два роки тому в Будинку актора на ювілеї Євгена Нищука. Тільки мене побачила, як зразу ж підбігла. Сказала: “Василечку, тепер я знаю, до кого притулитися”. Весь той вечір провели разом”.

  Прощання тривало трохи більше за годину. Поховали актрису на Байковому кладовищі у Києві.

  Довідка

 • Оксана Батько-Нищук народилася 1973 року в місті Коломия Івано-Франківської області. Закінчила факультет театрального мистецтва Київського університету театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого. Працювала актрисою Національного українського драматичного театру ім. Франка. Разом з Євгеном Нищуком виховувала 21-річного сина Олексу.

  Нагадаємо, Померла дружина міністра культури Євгена Нищука.

  727973_4_w_1000 727973_6_w_1000 727973_2_w_1000

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!