У Надвірні встановлять ще 20 відеокамер для безпеки жителів

  • Минулого року у Надвірні встановили 44 відеокамери в рамках проекту «Надвірна – безпечне місто». Цього року їхню кількість планують збільшити ще на 20.

    У минулому році в рамках програми «Smart City» («Розумне місто») за підтримки проекту ЄС/ПРООН Надвірнянська міська рада спільно з громадською організацією  розробила і стала переможцем проекту  “Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста”, -розповідає міський голова Зіновій Андрійович. Завдяки реалізації цього проекту вдалося залучити кошти для встановлення 44-х камер відеоспостереження, цього року буде ще приблизно до 20-ти для моніторингу руху транспорту на в’їздах та ключових перехрестях міста, а також в місцях масового скупчення людей, біля об’єктів, що вимагають посиленої охорони,  узгодження адресної програми з правоохоронними органами.

    «Це один з аспектів інноваційного та технічного забезпечення  профілактики усіх видів злочинів.  Збоку місцевої влади робимо все, щоб люди почували себе захищеними. Важливо розуміти, що проект “Безпечне місто” ні в якому разі не ставить перед собою мету обмежити свободу або особисті права людини, просто це реальна можливість забезпечити безпеку жителів міста», – зауважує мер.

    Зі сторони правоохоронних органів має бути вчасне реагування, відповідне матеріально-технічне забезпечення. Надвірна завдяки запровадженню проекту наближається до європейських стандартів безпеки.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!