У працівника прикарпатського суду виявили коронавірус

 Учасників судового розгляду та відвідувачів суду повідомили про те, що в одного з працівників апарату Верховинського районного суду  підтвердили діагноз COVID-19. Втім, районний суд працює і не припиняє здійснення судочинства.

Задля безпеки учасників судових процесів та відвідувачів, участь яких у розгляді справ не є обов’язковою, просять утриматись від відвідування приміщення суду.

З метою безпечного перебування в приміщенні суду  провели прибирання дезінфекційними засобами всіх поверхонь, вжили заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з   хворим, вживаються заходи до тестування всіх працівників суду.

“Через це, з метою дотримання карантинних заходів рекомендуємо учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою,  звертатись до суду в електронній формі на e-mail: inbox@vr.if.court.gov.ua, поштовим зв’язком   із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами. Особам, які бажають звернутись до суду просимо  всі документи подавати до суду також у один з вище зазначених способів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, В Україні зафіксували новий антирекорд: за добу зареєстрували 921 випадок COVID-19 по країні, на Прикарпатті – 47 нових випадків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!