У Тлумачі жінку звинувачують у жорстокому поводженні з собаками

 • Жительку Тлумача, що на Прикарпатті, сусіди звинувачують у жорстокому поводженні із собаками.

  Волонтери “Дому Сірка” отримали відео, на якому чути виття собак. Після цього вирішили перевірити, чи справді власники знущаються з тварин.

  На подвір’ї, де виють собаки, нікого не було. Волонтери вирішили викликати поліцію. Екіпаж приїхав за десять хвилин. Знімати їхні дії на території подвір’я заборонили, пише “Суспільне”.

  Місцевий житель Ігор Дупляк розповів, що у напіврозваленій будівлі утримують приблизно десять собак, а поліція не реагує на виклики. За його словами, вже понад два роки він чує виття собак із цього подвір’я, адже мешкає на сусідній вулиці. За цей час він тричі самовільно заходив у двір та випускав тварин.

  Власниця тварин пояснила поліцейським та волонтерам, що у неї лише дві собаки. В приміщення, в якому утримує їх, не пустила. За її словами, якщо відкрити двері, то пси втечуть і бігатимуть городами. Собак вона не випускає на вулицю, бо раніше одну тварину отруїли.

  А чого я знущаюся над собаками – поняття не маю. Я не можу над собаками знущатися. Ми за ними їмо хліб. За собак і кішок ми живемо. Виють вони тоді, коли я з дому відлучаюся, то вони за мною виють. А потім все добре“, – сказала жінка.

 • Оглянути тварин волонтери змогли через щілини у дверях. За словами волонтерки Олени Медвідь, фактів жорстокого поводження немає. Власницю можна звинуватити хіба лише за неналежне утримання через те, що не випускає тварин на вулицю. За її словами, ймовірно, саме через це собаки і виють.

  За словами речниці обласної поліції Христини Максимчак, екіпаж поліції провів профілактичну бесіду з власницею собак. Також поліцейські пообіцяли регулярно перевіряти цю адресу.

  До теми: собака пройшла 25 кілометрів, щоб повернутися до господарів у Франківськ

  Більше у сюжеті – Суспільного
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!