У Верховині засудили пенсіонера, який погрожував сусідові сокирою

Верховинський районний суд виніс вирок у справі про погрозу вбивством.

Як стало відомо, 24 серпня 2019 року близько 18:00 місцевий пенсіонер знаходився у присілку Штубей, с Гринява, Верховинського району. Він повертався з сінокосу, ніс із собою граблі та сокиру. По дорозі він побачив свого знайомого, який косив траву. 

“Підійшовши ближче, він сказав знайомому, щоб той сплатив йому гроші, які на його користь присудив суд. Однак той відповів, що ніяких грошей не збирається платити. У відповідь підозрюванй розгнівався, став погрожувати чоловіку , що вб’є його, та замахнувся у його сторону сокирою. Проте той відхилився, сокира впала на землю, після чого потерпілий відібрав у нього сокиру, а зловмисника з місця події забрав власник сокири”, – йдеться у рішенні суду.

У суді пенсіонер повністю визнав вину, розкаявся у вчиненому, попросив врахувати його похилий вік та суворо не карати.

Згідно з показами потерпілого, вони зі зловмисником вже майже 10 років перебувають у неприязних відносинах і є сусідами. За його словами, пенсіонер був у нетверезому стані та біг до нього, розмахуючи сокирою. Але він відхилився, і сокира впала на землю.

17 липня суд, вивчивши всі обставини справи, виніс у ній вирок. Пенсіонера з Верховинщини визнали винним у погрозі вбивством. Йому призначити покарання за ч.1 ст.129КК України у виді штрафу в розмірі 300  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень.

Читайте також: За вбивство товариша двох прикарпатців засудили до 12 та 10 років позбавлення волі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!