У відпустки зась: Через місяць у міській раді запровадять електронний документообіг

 • Про це заявив міський голова Руслан Марцінків.

  Сьогодні, 4 жовтня, під час оперативної наради заступник начальника відділу програмного та комп’ютерного забезпечення Андрій Чайківський проінформував про впровадження електронного документообігу у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради.

  За його словами, перші кроки у цьому напрямку були зроблені ще у 2012 році. Проте оскільки є вже такі міські ради, де документація знаходиться тільки в електронному вигляді, то й Івано-Франківськ не пастиме задніх. Уже в трьох управліннях є електронний документообіг.

  «Станом на 1 жовтня в системі зареєстровано 52 тисячі справ. З них більше як 9 тисяч звернення громадян», – повідомив Чайківський.

  Однак Руслан Марцінків поставив питання руба: чи можна з 1 листопада запровадити скрізь електронний документообіг. Чайківський відповів, що це можливо, було б тільки в усіх бажання навчитися цьому.

  Відтак міський голова заборонив чиновникам йти у відпустки та їздити за кордон, поки вони не навчаться електронному документообігу.

  «Мораторій на виїзд. У відпустку нікого не пускати, за кордон також. Зараз з 1 листопада треба запустити всю систему. Канцелярію закриваємо, хай все буде на комп’ютерах. Хто не вміє користуватись, заяву на звільнення і молоді прийдуть. Якщо немає комп’ютерів, то хай хтось з дому принесе, в начальників управлінь точно мають бути комп’ютери», – заявив Марцінків.

  Нагадаємо, Марцінків обмежить виїзди чиновників за кордон.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!