У Вигоді створюють павільйон дикої природи за 672 тисячі євро

  • Біля Центру спадщини Вигодської вузькоколійки розпочали облаштовувати майданчик для встановлення Павільйону дикої природи в рамках міжнародного проєкту «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти».

    Реалізація проєкту розпочалася ще 1 жовтня 2019 року, загальний бюджет – 672,333.53 євро. Триватиме він до 30 вересня 2021 року, повідомили на сторінці Вигодської селищної ради.

    Павільйон дикої природи міститиме інтерактивну реплікацію (збільшену модель) природного середовища (стовбур дерева або ґрунтовий шар болота, що зображає всі пов’язані з ним види флори і фауни). Модель розмістять у внутрішній частині павільйону. Вона стане інтерактивним навчальним майданчиком для наймолодших учасників Лісової школи, а також для відвідувачів Центру спадщини та всіх охочих.

    Створення відкритого освітнього простору дикої природи має на меті підвищити якість та рівень навчання в природному середовищі, формування відповідального ставлення до збереження природи.

  • Нагадаємо, у центрі Франківська можуть з’явитися три автентичні криниці 

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!