В Івано-Франківську нагородили переможців всеукраїнського турніру із шашок

 • Сьогодні, 10 лютого, в Івано-Франківську відбулося урочисте нагородження переможців всеукраїнського турніру з шашок “Блискавична гра”.

  На урочистостях був присутній головний суддя турніру, Назар Павлів, заступник начальника управління молоді і спорту ОДА,  а також Сергій Абрам’як, депутат Івано-Франківської міської ради.

  Всеукраїнський турнір із шашок вже не вперше проводиться в Івано-Франківську, особливо в зимовий період, за сприяння міської ради. Його учасниками стало більше ста дітей з 13 областей України.

  Учасники змагалися в різних вікових категоріях. Місцем проведення обрали міський Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім. С. Бандери, де протягом тижня, з 3 по 10 лютого, молодь змагалась у вмінні гри в шашки.

  За підсумками турніру, в одинадцяти категоріях нагороджено 26 учасників всеукраїнського турніру. В призери потрапили і юні жителі Прикарпаття. Крім того, Назар Павлів зазначив, що крім змагань діти ознайомилися й з історією Прикарпаття, дізналися про героїв Івано-Франківщини.

  Нагадаємо, що франківські діти зіграли в шашки з міжнародним гросмейстером.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!