В Івано-Франківську поліція отримала нову комп’ютерну техніку

 • Сьогодні, 8 серпня, заступник міського голови Івано-Франківська Олексій Кайда передав поліцейським Івано-Франківського відділу поліції ГУНП в області чотири комп’ютери, придбані за кошти міського бюджету, в межах виконання Програми з протидії злочинності.

  «Вкотре я маю честь вручати вам обладнання, необхідне для роботи. Завдяки міському голові Руслану Марцінківу, депутатському корпусу, та відповідно до виконання спеціальної Програми передбаченої на 2016-2020 роки ці кошти скеровано для поліції. Адже ми розуміємо, що ефективна робота поліції в місті – це запорука спокою та безпеки наших громадян» – повідомив Олексій Кайда.

  Начальник Івано-Франківського відділу поліції Ростислав Прокопчук висловив вдячність мерії за співпрацю та підтримку зазначивши, що від міської влади підрозділ отримав раніше автомобіль, нагрудні відеокамери та комп’ютери, а нову техніку передадуть молодим працівникам – дільничним офіцерам поліції.

  Таке покращення в плані матеріально-технічного оснащення – частина від передбачених Програмою потреб на цей рік, але і влада і правоохоронці працюють над втіленням запланованого.

  За сприяння у покращенні умов праці владі та керівництву подякував і начальник цього підрозділу – Андрій Ілійчук.

 • Нагадаємо, Поліція затримала іноземця, який стріляв у центрі Франківська

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!