В Івано-Франківську проведуть благодійну акцію, щоб допомогти онкохворому подружжю госпітальєрів

14-15 квітня 2018 р. з 12.00 по 20.00 год. на площі Ринок відбудеться благодійна акція на підтримку родини онкохворого подружжя госпітальєрів Сергія і Тетяни Мороз.

Про це в мережі Фейсбук повідомила волонтерка Вікторія Харандюк.

Благодійну акцію організує ГО “Об’єднання воїнів і волонтерів “Галицькі Леви”” спільно з міською асоціацією учасників АТО.

“Нашої допомоги потребує подружжя добровольців-госпітальєрів, які за покликом серця стали на захист України. Парамедик та військовий капелан Сергій Мороз, що має гліобластому IV стадії (пухлина мозку), та його дружина – волонтерка Тетяна з діагнозом меланома ІІ стадії (злоякісне пухлинне утворення).

Вони прагнуть жити та працювати далі, ростити й виховувати двох діток, допомагати воїнам, які захищають Україну, але для цього їх самих потрібно захистити від страшної хвороби!” – йдеться у повідомленні.

В рамках акції планується благодійний концерт місцевих виконавців, виставка світлин із зони бойових дій, виставка зброї та військової техніки, тренінги з психології та парамедицини, а також публічний збір пожертв. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на лікування подружжя Морозів.

Ви можете допомогти за цим реквізитами:
5168 7422 0370 6431 Татьяна Мороз
Дані:
Мороз Сергій Васильович,
Мороз Тетяна Євгеніївна.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, днями госпітальєру і капелану Сергієві Морозу з Івано-Франківська зробили складну операцію в Дніпровській лікарні ім. Мечнікова. Йому видалили пухлину мозку.

Про Тетяну та Сергія Морозів ми писали у статті “Фемінізм на фронті“.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!