В Івано-Франківську розпочався кастинг на шоу “Танцюють всі”

 • Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківську відбувається кастинг на шоу “Танцюють всі”. Шоу відбуватиметься вже вдев’яте. Відбір талановитих і креативних танцівників проведуть у 14 містах України.

  На ранок в обласному центрі було зареєстровано 30 учасників. Івано-Франківськ друге місто після Чернівців, де вчора відбувався кастинг. Відбір у Чернівцях проводився за всю історію проекту лише вдруге.

  Два роки тому у місті Черемоша й Прута на кастингу було дуже мало учасників, тому організатори відмовилися проводити там відбір. Цього року ситуація значно краща.  У Чернівцях на кастинг прийшло 99 осіб. Відбір тривав з 10 години ранку до 22 години вечора. Це був безкінечний потік людей. Змагалися діти, дорослі, тренери бальних шкіл.

  “В Івано-Франківську ми завжди проводимо кастинги, оскільки тут багато танцювальних шкіл, а також є школа одного з суддів проекту. Крім того, на проект у Київ завжди приїжджали сильні танцівники з Прикарпаття і тому ми не відмовляємося від кастингу в Івано-Франківську,” – розповіла сценарист проекту “Танцюють всі” Ольга Лозун.

  IMG_0942 IMG_0941

  IMG_0895

  IMG_0934

  IMG_0926

  Нагадаємо, Ми привезли такий великий творчий «корабель» до Франківська, – організатор «PORTO FRANKO ГОГОЛЬFEST»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!