В Івано-Франківську відкрили пам’ятну дошку українському пауерліфтерові

 • Вчора, 5 січня, в Івано-Франківську на вулиці Національної Гвардії відкрили пам’ятну дошку українському пауерліфтерові та майстрові спорту України міжнародного класу Віталію Пономаренку.

  Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків:

  «Коли ми започатковували програму “Івано-Франківськ – місто героїв”, планували відкривати дошки видатним людям, які покинули нас у поважному віці. Але аж ніяк не нашим сучасникам, які залишили молоді родини, малих діточок. На жаль, все більше пам’ятних дошок відкриваємо героям україно-російської війни на Сході».

  Але додає, що на вул. Національної Гвардії, 16, з’явилась меморіальна дошка, присвячена українському пауерліфтеру, майстрові спорту України міжнародного класу, чемпіонові та рекордсмену світу Віталію Пономаренку.

  «У молодому віці він досягнув значних висот і помер теж надто рано… Так важливо зберегти пам’ять про видатних франківців, які жили, творили, працювали посеред нас», – пише Руслан Марцінків.

 • Читайте також: У Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому атовцю

  Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!