Відомому подружжю франківських госпітальєрів потрібна допомога у боротьбі з онкологією

 • Подружжя волонтерів-госпітальєрів, які рятують людей на Сході, зараз і самі терміново потребують допомоги усіх небайдужих. Сергій та Тетяна Мороз зіткнулися зі страшними діагнозами – онкологія.

  Про допомогу для людей у соцмережі просить Яна Зінкевич:

  “Захворіло подружжя наших добровольців, людей які займаються війною з зими 2014-15рр. Друг Фрост, парамедик-доброволець Госпітальєр, військовий капелан, інструктор нашого вишкільного центру – Sergiy Moroz та його дружина волонтер-Госпітальєр Фрау Фрост, Татьяна Мороз, яка одразу після того, як її чоловік пішов на війну, почала не лишень сама тягнути двох діток, а й допомагати, збирати, передавати, взявши на себе не легку ношу волонтерства та забезпечення наших груп на передовій.”.

  У Сергія гліобластома 4 ст (пухлина в мозку), два тижні тому провели складну термінову операцію з видалення пухлини в лікарні Мечникова, м.Дніпро. Потрібні декілька курсів хіміотерапії та променевої терапії.

  У Тетяни меланома 2 стадії, але з великою злоякісністю. Пухлину видалили та також є надія, що вона не повернеться. Зараз Таня повинна приймати імуностимулятори протягом 50 тижнів.

  “Це те, що уже прогнозовано на найближчий час. Це прекрасні та дорогі мені люди, які поклали своє здоров‘я на цю війну. Вони разом, витримали негаразди, всі складнощі війни, допомогли не одній сотні людей, і зараз самі потребують нашої з вами допомоги!” – звертається до людей Яна Зінкевич.

  Ви можете допомогти за цим реквізитами:
  5168 7422 0370 6431 Татьяна Мороз
  Дані:
  Мороз Сергій Васильович
  Мороз Тетяна Євгеніївна

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, днями госпітальєру і капелану Сергієві Морозу з Івано-Франківська зробили складну операцію в Дніпровській лікарні ім. Мечнікова. Йому видалили пухлину мозку.

  Про Тетяну та Сергія Морозів ми писали у статті “Фемінізм на фронті“.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!