Віктор Синишин просить скасувати постанову міського суду і закрити справу

 • В Івано-Франківську відбувається судове засідання у справі Віктора Синишина.

  Нещодавно Івано-Франківський міський суд поставив крапку у справі колишніх працівників КП «Єдиний розрахунковий центр» (нині – Муніципальна інвестиційна управляюча компанія), депутатів міськради від ВО «Свобода» Віктора Синишина та Василя Скиданчука. Їх підозрювали у корупційних правопорушеннях, оскільки вони водночас були працівниками ЄРЦ і співвласниками фірм «Станіслав-ІВ» та «Галичина-ІВ», які стали підрядниками того ж ЄРЦ. Загалом, на двох вони уклали понад 40 договорів з проведення ремонтних робіт на понад 600 тис. гривень.

  Суддя Кукурудз, сьогодні, 22 грудня, довів до відома Віктора Синишина, що рішення апеляційного суду оскарженню не підлягає і зачитав обвинувальний акт.
  Захисник Синишина Михайло Жиляк назвав підстави, щоб скасувати постанову першої інстанції. Оскільки Віктор Синишин не мав повноважень діяти від імені підприємства, а в державі нема чіткого акту, який би це регулював, то потрібно досліджувати чи є конфлікт інтересів, вважає Михайло Жиляк. Оскільки не було конфлікту, то його підзахисний Віктор Синишин не вважав за доцільне розказати про це керівникам.
  Віктор Синишин підкреслив, що винним себе не вважає. 
  “Якщо ви ні за що не відповідали, то за що ви там зарплату отримували, – спитав суддя Кукурудз. – Після виступу вашого захисника у мене склалося враження,  що ви нічого там не робили. Я так розумію, що всі підписали і директор, і заступник, і аж потім ви підписували? То виходить, що ваш підпис там основний?”.

  Суддя додав, що справа доходить до абсурду. 
  Прокурор заперечує проти апеляції. Підкреслив, що приватне підприємство  було залучено до робіт і мало зважати на закон про корупцію. Підсудний Віктор Синишин просить скасувати постанову міського суду і закрити справу, а Михайло Жиляк – задовольнити апеляційну справу, прокурор просить залишити без змін, бо рішення обгрунтоване.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!