Вони не поїдуть на Схід захищати кордон: голова ГО “Ідея нації”

 • Сьогодні, 27 січня, в центральному корпусі ІФНМУ відбулась лекція «Які відповіді повинно давати автохтонне населення на нові виклики – пов’язаних із напливом іноземців», організована ГО “Ідея нації”.

  На лекції були присутні студенти національного Медичного університету, проте не було жодного студента-іноземця. Лектором виступив голова громадської організація “Ідея нація”, який говорив про те, що над Україною нависла загроза засилля нелегальний та легальних емігрантів.

  IMG_0478

  “Приблизно три тисячі злочинів вчиняють іноземці по відношенню до українців, а українці, по відношенню до іноземців, вчиняють 10-15 злочинів на рік”, – заявив Остап Стахів, голова громадської організації ” Ідея Нації”.

  Зокрема, пан Стахів, зазначив, що це не єдиний раз коли представники ГО “Ідея Нації” проводять лекції. За його словами, вони активно займаються просвітницькою діяльністю. Проте, цього разу він вирішив зачепити і “арабське” питання.

  Під час лекції, Остап Стахів активно розповідав, про те, що в Європі представники мусульманського світу не асимілювались, а продовжують жити своїми общинами, сповідуючи свої цінності, іноді відмінні від європейських. Також він зазначив, що іноземні студенти які приїжджають сюди на навчання не залишаються тут, не сприймають українську культуру та часто ведуть себе з неповагою до автохтонного населення.

  IMG_0479

  Як пояснює голова ГО “Ідея Нації” справа про зґвалтування це яскравий приклад зневаги зі сторони іноземців. Проте, в свою чергу, він запевнив, що і питання батьківського виховання української молоді теж в цій історії грає важливу роль.

 • Студенти Медичного університету не були згідні зі словами пана Стахіва, оскільки самі безпосередньо контактують з іноземними студентами, та говорять про те, що вони досить прихильно ставляться до України та українців.

  IMG_0491

  “Ситуація звичайно неоднозначна і вона мені не до душі. Пахне расизмом. Але можу сказати, що студенти нашого університету є достатньо активними та приймають участь у багатьох акціях. І те що говорив пан Стахів, що вони не беруть участі у підтримці нашої армії, це не правда. Вони приходили на благодійні ярмарки і купували речі за значно вищими цінами та жертвували гроші”, – прокоментувала виступ Остапа Стахіва студентка п’ятого курсу національного Медичного університету Степанія Варунків.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську Цивільний корпус “Азов” провів “Марш Справедливості” проти свавілля іноземних студентів.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!