Вперше в Україні: відтепер у Франківську можна оплатити проїзд по SMS

 • Сьогодні, 2 жовтня, в Івано-Франківську представили сервіс SMS-оплати за проїзд у міському комунальному транспорті КП «Електроавтотранс».

  Посадовці міської ради та представники компанії “Київстар” підписали Меморандум про співпрацю у сферах впровадження інноваційних проектів для населення. Мова йде про низку проектів – сповіщення людей в разі катастрофи, мобільний доступ до електронних порталів міста тощо.

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що розвиток комунального транспорту є серед пріоритетів міста, тому інноваційні сервіси впроваджуватимуться і надалі – адже це актуально і потрібно.

  “Ми завжди раді бути дотичними до інновацій. Оплата за проїзд через SMS – це просто і зручно. А головне те, що цю технологію можна буде використати і в інших сферах – комунальні платежі, паркування, навіть квитки в кіно”, – сказав директор з розвитку корпоративного ринку оператора «Київстар» Євген Кражан.

  Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк пояснив, що сервісом буде дуже просто користуватись.

  Достатньо відправити безкоштовне SMS на номер 877 та зачекати 1-2 хвилини для отримання підтвердження сплати за проїзд.

 • Для здійснення операції на мобільному рахунку слід мати відповідну суму. Сервіс доступний абонентам “Київстару”, його реалізовано на базі послуги “Смарт-гроші”.

  Нагадаємо, Франківцям пропонували назвати майбутню транспорну картку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!