Вперше в Європі: Франківський театр покаже виставу на Піп Івані

 • Сьогодні, 19 серпня, в Івано-Франківську розповіли про унікальний театральний проєкт «Недосяжна нація».

  Драму-реквієм «Нація» за творами Марії Матіос 24 серпня вперше в Європі зіграють на вершині гори Піп Іван – на декількох майданчиках будівлі Міжнародного наукового центру “Обсерваторія”. Важливо, що це буде жива історія онлайн – кожен зможе приєднатися до перегляду. Пряму трансляцію можна буде глянути на сторінці театру в Fаcebook або на YouTube. 

  Режисер вистави «Нація» Ростислав Держипільський пояснив, що для них проєкт “Недосяжна акція” це виклик і випробування. Цю виставу актори грали в різних містах і в різних куточках планети, але подібне – вперше.

  “У Європі жоден театр не може похвалитися тим, що їх вистави проходили на такій висоті. “Обсерваторія” добре підходить для сцени. Ця подія є важливою. Ми підходимо до її реалізації “, – розповідає ректор Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Ігор Цепенда.

  Держипільський додає, що попри погодні умови вистава відбудеться: або на вулиці, або ж у приміщенні “Обсерваторії”.

  “Ми будемо грати виставу для цілої нації, для усіх українців, для тих, хто загинув за Україну і для тих, хто зараз бореться за незалежність” – зауважує Ростислав Держипільський.

 • До речі, у 2014 році цю виставу показали в Меморіальному сквері першим переселенцям, які втікали від війни, і краянам. Зібрані гроші віддали на допомогу армії.

  До теми: у Коломиї покажуть вуличну виставу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!