Видатних діячів спорту Івано-Франківська нагородили почесними відзнаками та грошовими преміями

 • В рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, що відбувається в Івано-Франківську, влада міста вирішила відзначити спортсменів, тренерів та директорів спортивних шкіл, за їхній вклад в розвиток спорту на Прикарпатті.

  Сьогодні, 10 вересня, на Вічевому майдані, після  показового виступу 150 юних спортсменів, які представляють різні види спорту, мер міста вручив пам’ятні нагороди та грошові премії діячам спорту за їхній досягнення.

  Серед них, директори та вчителі дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, заслужені тренери та майстри спорту, а також молоді спортсмени, які вже встигли заявити про себе на всеукраїнській та міжнародній спортивній арені.

  “Івано-Франківськ має славні спортивні традиції. В нас діти займаються маже 50-ма видами спорту. Зокрема, цього року відновили футбольну команду міста”, – зазначив міський голова.

  Зокрема, Руслан Марцінків запевни, що до кінця його року в мікрорайоні Пасічна з’явиться футбольне поле зі штучним покриттям. “Ми маємо на це кошти”, – наголосив очільник Франківська.

 • Також він розповів про низку інших проектів розвитку спортивної інфраструктури міста.

  Нагадаємо, в Івано-Франківську урочисто нагородили найкращих спортсменів року.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!