«Я не маю платити за те, що дихаю і ходжу», – адвокат про в’їзд у центр Франківська

 • Представники ради адвокатів в Івано-Франківській області відмовляються платити за в’їзд у центр міста. Кажуть, рішення незаконне.

  Сьогодні, 29 вересня, в Івано-Франківську на вул. Старозамковій – місці, де знаходиться шлагбаум, що регулює в’їзд у центр,  головний партнер «Західноукраїнської правничої компанії» Руслан Попадинець відмовився заплатити 10 грн за в’їзд. Каже, рішення, прийняте кілька місяців тому, незаконне.

  Офіс компанії знаходиться на вул. Галицькій, 41. Аби доїхати до роботи, адвокату треба заїхати з вул. Старозамкової та проїхати «весь центр». Крім того, ще й заплатити 10 грн.

  Він вважає, платити нема за що. Влада не подбала про нормально встановлені знаки, а просто поставила якісь перешкоди. Також, певен адвокат, має бути й другий (аварійний) в’їзд у центр, а його взагалі нема. Зрештою, навіть сама схема першої паркувальної зони не затверджена…

  14527593_1331213023585585_1602291375_n

  «Він собі просто намалював лінію і каже платіть… А я не повинен платити за в’їзд, проїзд, за те, що я дихаю і ходжу», – вважає Руслан Попадинець. Відтак компанія готує судові позови.

  Разом із ним платити відмовляються представники ради адвокатів. Кажуть, що хочуть, аби все було за правилами, щоб територію облаштували грамотно.

  Оператор, який надає послуги в межах першої паркувальної зони, Микола Гавриляк, розповідає, що в них вся документація відповідає рішенню міської ради та вимогам управління транспорту і поліції. А юристи поставили ультиматум: або їм надають 15 перепусток, або вони йдуть до суду. Хоча, відповідно до рішення міської ради, перепустки видають тільки мешканцям будинків на відповідній території та спецтранспорту.

 • 14518489_1331213490252205_1764565960_n

  «Ми готові зустрітися з ними в суді, натомість вони роблять зараз диверсії, – каже Гавриляк. – Зрештою, ми розуміємо, що з нашого боку є недопрацювання, яке ми за місяць виправимо».

  «Недопрацювання» – це два знаки і схема руху на території. Відтак, сьогодні підприємець поступився юристам і пропустив їхні машини безкоштовно. Коли облаштує, як годиться, то в’їзд для них буде платний.

  «Насправді наші недопрацювання – це дрібниці, – певен Микола Гавриляк. – Але вони юристи, і тому чіпляються».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!