Як вибрати електросамокат для дитини

 • Одним з найкращих подарунків для активної дитини є електричний самокат. Але купуючи його, батькам потрібно звернути увагу на певні критерії, що дозволяють вибрати максимально зручну та безпечну річ для свого чада. Які саме, — читайте далі.

  Критерії вибору електросамоката для дитини

  У цій статті ми вирішили не керуватись лише сухими технічними характеристиками, які можна знайти самостійно під фото товару на багатьох сайтах з продажу такої продукції. Тут будуть зібрані тільки корисні поради від батьків, діти яких вже впродовж певного часу користуються електричними засобами пересування.

  Вікова категорія

  Самокати відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але й потужністю, швидкістю. Так, для найменших користувачів віком від 4 до 7 років найкращий варіант — моделі, що дозволяють розганятись до 6 км за годину. Дехто з батьків радить їх купувати й активній дітворі, починаючи з трьох років.

  У віці від 8 до 10 років діти здатні впоратись із засобом пересування, швидкість якого становить до 10 км/год. З 11 до 15 років вона може бути збільшена до 15 км за годину, тоді як більш старші підлітки чудово впораються з дорослими моделями, що можуть розігнатись до 30 км/год.

  Тим, хто не має бажання витрачатись на новий електричний самокат кожні два-три роки, досвідчені батьки радять обрати модель з функцією налаштування швидкості. Вона дозволяє регулювати максимальний показник відповідно до віку володаря. Таким чином дитина зможе користуватись одним і тим самим пристроєм на декілька років довше.

  Габарити і вага

  Дитячі електричні самокати мають невелику вагу і компактні розміри.

  1. Вони повинні відповідати вазі дитини. Виробники вказують такі обмеження на кожній моделі. 
  2. Для зручного розташування дитини та їзди рульова стійка повинна регулюватись заввишки.
  3. Велика вага залежить від акумулятора і дальності поїздки, але користувачеві буде важче його переносити через перешкоди.

  За спостереженнями батьків, діти не катаються на самокатах годинами. Тому купувати важкі моделі через довгу роботу батареї немає сенсу. До того ж, переносити такий засіб у випадку, коли дитині набридне кататись або сяде акумулятор, буде важче.

  Ємність акумулятора

  Від неї залежить час зарядки й автономної роботи самоката і його вага. Для малюків оптимальними є моделі з батареєю ємністю від 2 до 4,5 Ah. Це означає, що на одному заряді дитина зможе проїхати від 7 до 10 км. Для старших райдерів показник може становити до 9 Ah, чого вистачить на відстань від 10 до 20 км.

  Згідно з порадами, досягти довгої служби акумулятора можна тільки дотримуючись інструкції з його експлуатації.

  Потужність

  Цей показник вибирається з урахуванням віку дитини, адже він впливає на швидкість та вагу самокату. Слід враховувати й особливості місця, де дитина буде частіше кататись. Потужності 100-120 Вт достатньо для прогулянок рівними доріжками, тоді як до 200 Вт і вище — для нерівного грунту за достатнього віку райдера.

  Безпека

  Колір і дизайн — важливі критерії вибору. Але більш вагомими є відмінні гальма, справна батарея й не надто велика швидкість. На здоров’ї дитини не можна економити, тому, купуючи дитячі електросамокати у Львові, продавців слід запитувати про сертифікати якості.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!