З Києва на Прикарпаття: хлопець на велосипеді подолав 600 кілометрів (фото)

 • 600 кілометрів на велосипеді з Києва до селища Богородчани, що на Івано-Франківщині, подолав прикарпатець Ігор Волочій.

  Я родом селища Богородчани. Живу і працюю в Києві останні півтора року. Після тривалого карантину довго не був вдома. Побачити рідних дуже хотілося. Оскільки через пандемію транспортного сполучення не було, я подумав: чому б не поїхати на велосипеді. Я люблю велосипед, давно “горів” подорожами на довгі дистанції, і ось в мене все якось так ідеально збіглося“, – зазначає Волочій, пише “Суспільне“.

  Схожого досвіду долання довгих відстаней у хлопця не було. Найбільше, що він проїжджав – 150 кілометрів. Але каже, що був впевнений у своїх силах. Правда, лякали погодні умови, бо якраз тоді передали штормове попередження.

  Я виїхав з Києва о 7:30 шостого травня. Приїхав у п’ятницю. По дорозі ночував у своїх друзів – у Любарі (ред. Житомирська обл.) і Тернополі. Першого дня мені вдалося проїхати 230 кілометрів, другого – 210 і на третій – 150″, – пригадує прикарпатець.

  Коли хлопець під’їжджав до Тернополя, на нього напали собаки. Це була перша година ночі, посеред лісу. Додає, що дорога – це небезпечно, є атомобілі, фури, які проїжджають поруч. Особливо на Західній Україні водії не дуже зважають на велосипедистів.

  Коли я виїжджав, була негода, мене долали сумніви, чи правильно роблю. Але коли ти з усім впорався, то тебе чекає винагорода – чудові заходи сонця, мальовничі пейзажі та звуки, які неможливо побачити та почути у великому місті. Ти залишаєшся сам на сам зі собою, ведеш внутрішній діалог, знаходиш відповіді на запитання, які раніше тебе турбували, одним словом – лише переваги“, – зауважує Волочій. 

 • Додає, що цього року мав проїхати схожий марафон в Європі, але на значно довшу дистанцію. Через пандемію плани скасувалися. Тому хоче помандрувати Україною – такий собі марафон на тисячу кілометрів. 

  Нагадаємо: собака пройшла 25 кілометрів, щоб повернутися до господарів у Франківськ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!