З вулиць Львова зникнуть маршрутки

Впродовж п’яти наступних років Львів стане першим містом, з вулиць якого зникнуть маршрутки. Курсуватиме лише електротранспорт та великогабаритні автобуси.

Львівська міська рада ухвалила рішення і підтримала електронну петицію городян, в якій жителі вимагали ліквідувати маршрутки, що давно стали небезпечними для життя, повідомляє finance.ua. У петиції пропонувалося протягом п’яти років повністю перейти на електротранспорт і великогабаритні автобуси.

За це рішення віддали свої голоси 47 депутатів. Відповідно до ухвалених документів протягом п’яти наступних років Львів стане першим містом, з вулиць якого зникнуть маршрутки.

Цей вид транспорту планується замінити тролейбусами, автобусами, електроавтобусами. Всі види транспорту будуть з підвищеною пасажиромісткістю. Курсування всіх видів громадського транспорту буде здійснюватися за строгим графіком.

Другим кроком до досягнення поставленої мети буде створення «дорожньої карти». Далі ця «дорожня карта» буде розглядатися депутатами. Також міськраді доведеться визначити орган, який буде займатися цими питаннями.

Петиція була зареєстрована на сайті Єдиної системи місцевих петицій ще 21 січня 2018 року. Вже 29 січня документ набрав потрібну кількість голосів. В тексті говорилося про необхідність заміни маршруток, збільшення кількості автобусів та інших видів громадського транспорту. А також у тексті містився пункт про обов’язкове оснащення всіх видів транспорту пандусами для людей з обмеженими можливостями. Львів’яни у петиції попросили оснастити зупинкові пункти спеціальними табло, на яких буде видно час прибуття транспорту.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!