За кошти Євросоюзу у Галичі побудують візит-центр для туристів

 • Відбулося засідання Громадської ради при Галицькій райдержадміністрації, участь у якому взяли начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Дмитро Романюк та координатор проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму» Юрій Боднар.

  Під час візиту було обговорено ряд важливих питань, зокрема мова йшла про будівництво візит-центру у м. Галич для зупинок туристичних автобусів і короткотермінового відпочинку туристів. Цей проект викликав велике зацікавлення у громадськості району, інформує прес-служба Івано-Франківскої ОДА.

  Присутніх проінформували про те, що реалізація проекту буде відбуватися за рахунок коштів Європейського Союзу та обласного бюджету. Посадовці доповіли, що на даний момент здійснено усі дії та виконані формальні процедури із Європейським Союзом щодо оголошення тендеру для відбору компанії-генпідрядника будівництва.

  Членам громадської ради запропонували брати активну участь у реалізації проекту. Важливо зазначити, що на час його реалізації буде оголошено конкурс на посаду місцевого консультанта, який працюватиме на платній основі та виконуватиме функцію комунікатора між замовником і підрядником – повідомив координатор проекту Юрій Боднар.

  Орієнтовна дата початку будівництва запланована на березень 2017 року та триватиме 6 місяців. Повноцінний запуск новозбудованого візит-центру заплановано на осінь 2017 року.

  Нагадаємо, Галич – чудо України.

  dsc08082 dsc08083 dsc08088 dsc08090

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!