За перші п’ять днів роботи нової поліції в Івано-Франківську опрацьовано 750 заяв

 • У п’ятницю, 5 лютого, Управління патрульної служби міста Івано-Франківська зустрілося із місцевими ЗМІ. На зустріч завітали керівник франківської поліції Дмитро Міхалець, командир батальйону Олег Йосипів, а також заступники апарату.

  За словами Дмитра Міхальця, за перші п’ять днів роботи опрацювали 750 заяв, що поступили  на гарячу лінію «102» патрульної поліції міста Івано-Франківська. Разом із тим склали 90 протоколів за адміністративні правопорушення.

  Окрім того, торкнулися на зустрічі і теми авторагулів. Керівник Управління патрульної служби міста Івано-Франківська наголосив на тому, що патрульні почали впроваджувати практику евакуювання авто-порушників. Починаючи від 31 січня, евакуйовано 12 автівок.

  Також порушили питання про функціонування нічого закладу в центрі міста Івано-Франківська – «DJ Cafе». Втім, за словами полісменів, важелів для того, щоб його закрити або обмежити режим роботи, у поліції наразі немає.

  «Закрити заклад – це не до мене. Моє бачення цього: посилити охорону. Там відпочивають підлітки, 14-16 років, їм там продають алкоголь. Але ми не маємо повноважень закрити цей заклад, це питання до міської влади», – наголосив Дмитро Міхалець.

  IMG_0711

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!