За пів року у Франківську 65 будинків отримали дозволи на відключення від центрального опалення

  • За останні пів року мешканці 65 житлових будинків Івано-Франківська отримали дозвіл на відключення від мереж централізованого теплопостачання.

    Ще 10 будинків очікують дозволів, повідомляє директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. 

    “За період 2000-2020 роки кількість будинків з централізованим теплопостачанням зменшилась на 107 (з 839 до 732). З урахуванням виданих дозволів на відключення у 2020 році, в місті Івано-Франківську з централізованим теплопостачанням залишається 667 будинків. Це на 21 відсоток менше, ніж було 20 років тому”, – наголошує Смушак.

    Він каже, якщо говорити про кількість абонентів з централізованим опаленням, то за ті ж 20 років їх кількість зменшилась на 7243. У 2020 році дозвіл на відключення отримали 85 абонентів. Це мешканці тих будинків, де вже було 50 відсотків і більше відключених квартир.

  • До теми: Два роки матимуть абоненти «Станіславської теплоенергетичної компанії», аби перейти на індивідуальне опалення. Іншого вибору в людей, напевно, не буде – хіба залишитись без тепла. Більше у матеріалі – “Прощання зі СТЕК”

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!