Зарплат бюджетникам не буде: на Прикарпатті бракує майже 500 мільйонів гривень

Сьогодні, 2 березня, в Івано-Франківську відбувається друге пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради.

Серед питань порядку денного депутати розглянули звернення до Києва щодо незабезпеченості коштами на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ області.

У зверненні йдеться про напружену ситуацію з виплатою грошей бюджетникам, зокрема – Верховинського, Тлумацького та Косівського районів. Незабезпеченість бюджетними призначеннями становить 486 мільйонів гривень, і саме на цю суму облрада просить ВРУ збільшити бюджет Івано-Франківщини, інакше може сильно зрости соціальна напруга. Зокрема, 220 мільйонів не вистачає на медичні заклади.

“Не все в нас так гладко в громадах, як розказують з екранів. Нам дали волю, дали повноваження, а грошей дали замало. Наприклад, у Тлумацькій міській ОТГ не вистачає близько десяти мільйонів”, – сказав Микола Палійчук, депутат обласної ради.

Його підтримав також депутат Святослав Никорович, який підтвердив, що у Богородчанському районі дійсно є проблеми із зарплатами бюджетникам, зокрема – у ЦРЛ. Інший депутат, Манолій Піцуряк, додав, що не платити зарплати – великий гріх.

Читайте також: На Прикарпатті знову не вистачить грошей на зарплати бюджетникам

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!