Заячківська “засвітилася” на обкладинці американського глянцу

 • «Міс Україна-2013» Анна Заячківська, яка не так давно перебралася до США, знялася у фотосесії для модного журналу «INLOVE Magazine».

  Окрім того, уродженка Івано-Франківська дала ексклюзивне інтерв’ю для україно-американського видання.

  «Найкрасивіші люди, яких ми знаємо, – це ті, хто пізнав поразку, страждання, боротьбу, втрати, однак все ж знайшли вихід з безодні. Ці люди мають почуття вдячності, чутливості, а також розуміння життя, яке наповнює їх співчуттям, ніжністю та глибокою люблячою турботою. Красивими людьми не народжуються, вони самі себе роблять красивими», – розповіла українська модель.

  Анна Заячківська зізналася, що не любить заглядати сильно наперед у майбутнє, однак, вважає, що дуже важливо планувати своє життя.

  «Для мене дуже важливо бути успішною, і звичайно щасливою та відчувати себе коханою. Ці речі дозволяють мені відчувати сенс життя та допомагають мені бути у гармонії зі своїм внутрішнім світом», – наголосила вона.

  Окрім того, в найближчому майбутньому вона планує створити та підтримувати благодійну організацію.

  «Я відчуваю, що для мене зараз найкращий час поставити таку ціль та наступним кроком буде втілити цю мрію у життя», – додала Заячківська.

 • InLove9_AnnaZ_3

  InLove9_AnnaZ_4

  InLove9_AnnaZ_5

  Нагадаємо, не так давно “Міс Україна-2013″ та волонтерка Майдану Ганна Заячківська приголомшила новиною про втечу від свого італійського чоловіка. За твердженням красуні, коханий неодноразово піднімав на неї руку, що й змусило її поїхати до США.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!