Зеленський підписав закон про мораторій на підвищення комунальних тарифів

 • Президент України Володимир Зеленський підписав закони, якими вводиться мораторій на підвищення комунальних тарифів.

  Так, протягом воєнного стану та шести місяців після його завершення в Україні не зміняться ціни на газ, теплопостачання та гарячу воду. 

  Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України із посиланням на інформацію голови відомства Олексія Чернишова.

  Таким чином президент підписав закони про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання №2479-IX та №2481-IX щодо фінансового забезпечення заходів, спрямованих на врегулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання, який парламент ухвалив 29 липня 2022 року.

  При цьому вказаним законом визначено гарантії для суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, зокрема передбачено компенсацію різниці в тарифах. Також передбачається відтермінування погашення заборгованості за договорами реструктуризації заборгованості підприємствам ТКЕ і ВКГ, виробничі потужності яких розташовані на тимчасово окупованій території, або виробничі потужності яких були знищені чи пошкоджені внаслідок обстрілів, або знаходяться у зоні бойових дій.

 • Читайте також: У франківських школах і дитсадках можуть облаштувати пункти обігріву

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!