Журналісти показали, як у Франківську виглядає реанімація з хворими на COVID-19 (відео)

Нещодавно журналісти побували у відділенні інтенсивної терапії Івано-Франківської міської клінічної лікарні № 1.

Чи вистачає засобів індивідуального захисту та про свою роботу під час пандемії розповідають медики реанімації франківської лікарні, пише “Суспільне”.

Ярослав Рошак від початку епідемії працював у приймальному покої. Проте вже майже місяць лежить у відділенні інтенсивної терапії. Каже, не здивувався, коли захворів.

Я захворів 19-го серпня, піднялася температура. Був госпіталізований, лежав у терапії, але 28-го серпня знову піднялася температура, було погіршення стану, наростав цукор. І мене перевели в реанімацію, бо було низьке насичення організму киснем“, – пригадує лікар.

Наталія Грималюк працює медсестрою від початку пандемії. Коронавірусом перехворіла найперша з усього персоналу лікарні. Не зважаючи на те, що її зміна триває 24 години – думки звільнитися не було.

Починається у мене зміна о 8-й ранку. Я вдягаю костюм захисту і йду до своїх пацієнтів. Зранку ми беремо аналізи. Ті, які лікар назначає. Кров з вени. Потім з 10-ї години ми починаємо вимірювати температуру, тиск, сатурацію хворим і так кожні дві години“, – розповідає медсестра.

Лікарка-рентгенолог Анна Гаврилів розповідає, що за день звертається приблизно 20-ть пацієнтів.

Я найменше контактую із пацієнтами. Більше контактує лаборант, бо він їх укладає. Я – переважно захисний костюм, маска“, – каже лікарка.

Завідувач відділення анастезіології інтенсивної терапії міської клінічної лікарні № 1 Любомир Боднарук каже, від початку пандемії не звільнився жоден лікар. Із 37 працівників перехворіло 16.

Більше у сюжеті “Суспільного”
 
 
 
 
 
 
 
 
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!