Зустріч року, або Як мер зустрічався на ринку з Халамендою

 • Сьогодні, 15 квітня, на центральному ринку Івано-Франківська відбулася зустріч року – мер Руслан Марцінків зустрівся з бізнесменом Ігорем Халамендою.

  Мер попросив Ігоря Халаменду подбати про порядок на ринку. Той сказав, що підготувався до зустрічі з міським головою, показав йому плани змін, зокрема, підземну парковку,  яка певний час буде безкоштовною. Бізнесмен Халаменда повідомив, що готовий надати місця для людей з села, щоб ті торгували, але люди не хочуть, стають де-небудь, при тому, що ціни на торгові місця він не піднімає.

  “Чим більше людей продає на ринку, тим краще для всіх, – зазначив Марцінків. – Це не по-європейськи, треба щось робити з тим шанхаєм”.

  Халаменда погодився, що ринок, наче шанхай. Обіцяє зміни, але поетапні.

  Ігор Халаменда сказав, що не встиг належно підготуватися до зустрічі з мером, оскільки дізнався про це тільки у вівторок. Це перше в історії міста, що мер займається ринком і прийшов на зустріч.

  Марцінків зазначив, що на ринку пріоритет має бути для українців. Халаменда відповів, що на всіх центральних місцях ринку стоять українці. «Я ж не вижену інших?», – сказав бізнесмен.

  Ігоря Халаменду запитали чи оренду на ринку здійснюють у гривнях чи в доларах, і скільки коштує оренда. Бізнесмен відповів, що оплата в гривнях, бо живемо в Україні. Однак йому заперечили, наголосивши, що є інформація про те, що платять доларами. Халаменда сказав, що це неправда.

  Варто додати, що у понеділок, 11 квітня, в Івано-Франківському міському суді мав відбутися розгляд справи Ігоря Халаменди.

  Нагадаємо, згідно з протоколом про вказане адміністративне правопорушення, датованим 8 лютого, екс-депутат, кермуючи автомобілем, здійснив обгін патрульного авто поліції. Після цього, на вимогу патрульних зупинитися, він не підкорився і продовжив рух. Врешті патрульні зупинили Халаменду за межами міста.

  Починаючи з 10 лютого, коли було призначене перше засідання у адміністративній справі, Халаменда жодного разу не з’явився до суду.

 • Наразі таких засідань налічилося вже п’ять. У зв’язку із цим суд виніс постанову про застосування до нього примусового заходу – доставляння до суду. Про причини невиконання постанови суду невідомо. Наразі розгляд справи перенесли на середу, 27 квітня.

  Нагадаємо, Мер Франківська закликає франківців не кидати гроші жебракам.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!