Метал, вогонь і птахи: у Франківську розпочалось “Свято Ковалів” (фоторепортаж)

Сьогодні, 3 травня, в Івано-Франківську розпочалось також міжнародне “Свято ковалів”.

Фестиваль, за яким столицю Прикарпаття вже давно знають у світі, триватиме три дні. Ковалі розмістились на площі фортечної галереї “Бастіон” – тут вони створюють свої вироби і продають їх.

“Ковальство це і професія, і хобі, і взагалі моє життя. Займаюся цим понад 10 років, зробив уже чимало скульптур, зокрема – талісман Дніпра. Це своєрідний кований герб нашого міста”, – розповідає коваль на прізвисько Талісман, родом із Дніпра.

Родзинкою цьогорічного фестивалю стало встановлення сотні кованих скульптур птахів у небі неподалік від Ратуші та площі Ринок. Це – подарунок ковалів для Івано-Франківська.

Організатор фестивалю Сергій Полуботько зазначив, що цьогоріч темою дійства стане море. Зокрема, всі учасники “Свята ковалів” створюватимуть якорі. Втім, коваль не сказав, що з цими якорями робитимуть згодом – лише натякнув, що буде щось не менш цікаве, ніж ковані птахи.

Подія відбувається в рамках святкування Дня міста – цьогоріч Івано-Франківськ святкує 357-річчя. На 17 локаціях міста з 3 по 7 травня проведуть більше сотні мистецьких, культурних, розважальних заходів для франківців і гостей міста.

Читайте також: В Івано-Франківську відкрили унікальний музей історії міста          

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!