Про нас

Суспільно-політичний тижневик.
Засновник — ТзОВ “Медіа Альянс”. Видається з 28 липня 2005 року.
Свідоцтво про реєстрацію ІФ № 551 від 22.07.2005 р.
Адреса редакції: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 4

тел. 50-55-90, тел./факс 50-55-91.

E-mail: [email protected]
р/р 2600901242327 в ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365

Головний редактор Тетяна Соболик (050 433 86 68)

Дизайн і верстка редакції.
Погляди авторів публікацій не обов’язково збігаються з позицією редакції. Передрук матеріалів за умови посилання (для інтернет-ресурсів – активне гіперпосилання не нижче другого абзацу) на “Галицький кореспондент” дозволяється. Редакція зберігає за собою право не листуватися з читачами. Рукописи не рецензуються і не повертаються.
Матеріали з позначкою R — друкуються на правах реклами.
За достовірність рекламної інформації несе відповідальність рекламодавець.
Юридичний супровід — юридична компанія “Moris Group”.
Друк – “Буковинський видавничий дім”, Чернівці.
Тираж 18 300 екз.

 

З квітня 2018 року газета «Галицький кореспондент» реалізує проект «Регіональний вимір євроінтеграційних реформ у сфері підприємництва (Івано-Франківська область)». Цей проект має на меті підвищити обізнаність громадськості, бізнес-спільноти, регіональної й місцевої влади в Івано-Франківській області щодо політики у сфері промисловості та підприємництва в контексті проєвропейських реформ. Журналісти видання висвітлюють впровадження зобов’язань в сфері малого і середнього підприємництва на регіональному і локальному рівні (Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ) – це, зокрема, і Європейська хартія малих підприємств, і принципи Європейського Акту малого бізнесу.
Публікації здійснюються в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейською правдою” за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).