«Все, що я мав, забрав Демон Вогню»: у прикарпатця в господарстві раптово спалахують речі (фото)

У господарстві Павла Ковальова, мешканця села Іллінці, що у Снятинському районі, все вигоріло. У різних місцях обійстя – раптово спалахують речі.

Ще минулого року, у вересні, у Павла Ковальова вийшли із ладу чотири телевізори.

«Майстер, якому я відніс їх ремонтувати, сказав, що телевізори ніби вразила блискавка і ремонту техніка не підлягає», – зауважив пан Павло.

Пізніше, у жовтні 2018, почали тріскати труби у літній кухні. Господареві щоразу доводилося купляти нові. Перша пожежа цьогоріч, за словами господаря, трапилась 22 липня – у літній кухні спалахнула побутова техніка. Тоді ж одразу у господарстві відключили електроенергію та газ.

На цьому біди Ковальових не закінчились. Одяг, меблі, побутові речі, техніку – все, що раніше слугувало для побуту – забрав вогонь. А нещодавно згорів і комплекс – літня кухня, гараж, комора -, який зводили, за словами пана Павла, 20 років.

Вмить родина залишилися без даху над головою та засобів існування. Господар Павло Ковальов припускає, що спалахи у господарстві трапляються через нечистого. «Все, що я мав, забрав Демон Вогню», – сказав Павло Ковальов.

Що з цього приводу кажуть в управлінні ДСНС в Івано-Франківській області та науковець, читайте у четверговому номері за 29 серпня газети «Галицький кореспондент».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!