18 замість 33: У Франківську оприлюднили проект скандальної забудови Макогона

20 червня Івано-Франківська міська рада дала дозвіл на розроблення детального плану території в межах вулиці Крайківського-Промислова-Макогона.

Хоч окружний адміністративний суд скасував усі рішення міської ради, які дозволяли там будівництво, і це підтвердив Львівський апеляційний суд, але бажання забудувати цей мікрорайон змушує натхненників такої ідеї шукати інші шляхи. Однак чиновники запевняють, що тепер мова йде не про територію 3,47 гектара, як колись, а тільки про 0,75 га.

Сьогодні, 13 липня, в газеті “Західний кур’єр” з’явилося повідомлення про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території.

Згідно з проектним планом, там планують звести 18 багатоповерхових будинків з приміщеннями громадського призначення. Зокрема, 3 – десятиповерхових, 8 – дев’ятиповерхових та 7 – восьмиповерхових. Окрім того буде й 2 підземних паркінги, дитячий садок та дитмайданчики. Згідно з планами, у 770 квартирах оселитися 1925 осіб.

Нагадаємо, що мешканці мікрорайону вимагали, аби кількість будинків а розраховувалася після внесення в ДПТ попередніх пропозицій, а поверховість забудови, безпосередньо наближеної до приватних будинків, повинна була бути зменшена до 3-4 поверхів та не більше 5-6 – до решти будинків.

У повідомленні вказано, що площа ділянок згідно з державних актів – 4, 23 га, площа детального плану території – 6 га, площа забудови – 10 605, 15 м кв, площа дитячих майданчиків – 1 585 м кв, площа майданчиків для дорослого населення – 305 м кв, площа майданчиків для господарських цілей – 350 м кв.

Раніше, в. о директора департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Орест Кошик запевняв, що ДПТ розробляється не на ту територію, що колись, а тільки на 0,75 га, які перебувають в оренді ТОВ «Івано-Франківська дорожня служба». 

Іванофранківців запрошують ознайомитися з проектом містобудівної документації та подати до нього свої пропозиції з 13 липня по 4 серпня (включно) в робочі дні в департаменті містобудування, архітектури та охорони культурної спадщини. Завершення розгляду пропозицій – 8 серпня.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!