220 франківців отримали від Марцінківа відзнаки «За честь та звитягу»

Сьогодні, 10 січня, в Івано-Франківську начальник відділу внутрішньої політики Ігор Кінаш під час засідання виконавчого комітету відзвітував про відзначення у місті загальнодержавних, міських свят, державних пам’ятних дат, релігійних та історичних подій у 2018 році.

Посадовець розповів, що впродовж минулого року за вагомий внесок у розвиток міста, з нагоди загальнодержавних, міських свят, державних пам`ятних дат, історичних подій, релігійних та професійних свят, подій міського значення грамотою виконавчого комітету нагородили 356 осіб, подяками міського голови нагородили 1194 особи, відзнаками міського голови «Міць і гордість міста» – три особи.

Також відзнаками міського голови «За честь і звитягу» нагородили 220 учасників антитерористичної операції на Сході України, військовослужбовців ЗСУ, добровольців, правоохоронців, капеланів, волонтерів.

Також Кінаш повідомив, що за рік франківці відзначали річниці з днів народження та вшановували пам’ять визначних постатей державотворення – Степана Бандери, Тараса Шевченка, В’ячеслава Чорновола, Ярослави Стецько, Євгена Коновальця, річниці перепоховання Тараса Шевченка, Романа Шухевича, Степана Ленкавського, Івана Франка.

Святкували і  визначні події в історії нашої держави та краю. Окрім того, у місті вшановували пам’ять жертв трагедій українського народу та проводили низку духовних заходів.

Нагадаємо, В Івано-Франківську зареєстровано понад 25 тисяч підприємців

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!