Акція протесту у Бурштині: екс-голова профспілки місцевої станції вимагає повернути крісло керівника

Біля Бурштинської ТЕС колишній голова профспілки Руслан Карвацький, якого було звільнено згідно рішення Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України (Укрелектропрофспілки), організував акцію протесту у свою підтримку.

Як повідомляє з місця подій кореспондент інтернет-видання СТИК, на акцію зібралися як прибічники, так і противники колишнього голови станції.

Під час виступу Руслан Карвацький наголосив, що Укрелектропрофспілка незаконно виключила його з професійної спілки енергетиків та позбавила права обіймати посаду голови профкому працівників Бурштинської ТЕС.

Екс-очільник профспілки Бурштинської ТЕС закликав присутніх скасувати рішення Укрелеуктропрофспілки про його звільнення, а також запропонував призначити на посаду свого заступника. Крім того, він зажадав у керівництва пропустити його на своє, немов би, робоче місце. Однак не всі присутні підтримували колишнього голову. Зокрема, були й такі, що радили йому прозвітувати, щоб відхилити усі закиди щодо корупції та дорікали його дружбою з Мирославом Лотоцьким, якого відверто називали корупціонером та злодієм.

Варто зазначити, що минулого тижня Карвацького було виключено із Укрелектропрофспілки згідно Постанови Президії Центрального Комітету від 21.09.2017 за невиконання та порушення посадових обов’язків, а також за систематичні порушення, ненадання звітності, у тому числі, фінансової та систематичне ігнорування звернень членів профспілки. Це автоматично означає, що з дня прийняття Постанови Карвацький не може бути Головою Первинної профспілкової організації Бурштинської ТЕС, її профкому та не може бути членом цього профкому.

Зокрема, до голови профкому звернулись більше 200 працівників ТЕС з вимогою наведення ладу на спорткомбінаті та запобігання його руйнування. Також, робітники вимагали звільнення з посади директора спортивної бази Мирослава Лотоцького, який довів спорткомбінат до жахливого стану. Але усі їх звернення Карвацький, за їх словами, проігнорував.

Крім того, робітники вважають, що заборгованість з заробітної плати працівникам комбінату спортивних споруд штучно створена профкомом Бурштинської ТЕС, і вочевидь, мала мету створення соціальної напруги у трудовому колективі заради власних цілей.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!