Біля Франківська відкриють реабілітаційний центр для бійців АТО і їхніх родин

Сьогодні, 6 серпня, в с.Посіч презентували соціальний проект з реабілітації учасників АТО і їхніх сімей. За ініціативи ГО “Українська Жіноча варта” тут створять реабілітаційний центр з контактним міні-зооцентром для психологічної реабілітації бійців, зокрема після важких поранень і контузій, а також вдів і сиріт загиблих.

Як зазначила керівник організації Олена Білецька, в основному орієнтуватимуться саме на дві останні категорії. Окрім відпочинку, тут також навчатимуть, як кооперуватися, робити бізнес, зрештою, як стати на ноги після втрати годувальника.

Читайте також: Музей хліба і старовинний млин: на Прикарпатті презентували масштабний проект

На території площею 2 га планують спорудити кілька будиночків, навчальну кімнату, водну оздоровницю, паркову та відпочинкову зону. Вартість проекту – від мільйона гривень. До фінансової підтримки планують залучити представників бізнесу, що на території України.

Відкриття хочуть реалізувати протягом року.

Проект здійснюється за підтримки посольства Литовської республіки в Україні.

Українська Жіноча Варта – всеукраїнська добровільна жіноча організація, що виникла у 2014 році з початком російсько-української війни та розпочала свою діяльність з масових навчань для жінок з домедичної, загальновійськової, психологічної та психіатричної підготовки.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!