Богдан Дмитрик

Вимагай неможливого – отримаєш максимум. Саме такого сміливого принципу дотримується 18-літній коломиянин Богдан Дмитрик, який планує підкорити світові сцени і стати видатним скрипалем. Не мріє, а саме планує, адже хлопець точно переконаний – йому все вдасться.

Наразі Богдан навчається на четвертому курсі в Івано-Франківському музучилищі ім. Д. Січинського, а також є учасником двох музичних гуртів, які виступають на стометрівці, корпоративах і місцевих пабах, презентуючи обробку світових хітів мовою різних музичних інструментів: скрипки, контрабасу, гітари… Окрім цього, він постійно експериментує, тим паче має унікальний слух. Вже з перших ритмів незнайомої композиції може вигадати сценарій її виконання за допомогою цілого асортименту музичних інструментів.

Юнак з самого малку обрав собі скрипку. «Це королева інструментів, – вважає Богдан. – Її тембр неймовірний». Коломиянин каже, що саме скрипка імпонує його натурі, хлопець відчуває її: «Всі мої емоції найкраще може передати лише цей інструмент».

Богдан Дмитрик

Коли юнак тільки вступив до училища, перший рік було дуже складно: навчання від восьмої ранку до сьомої вечора, і ще кожного дня хоча б по кілька годин треба було займатися музикою. На шиї та на пальцях рук постійно мозолі від скрипки. Тепер юнак уже призвичаївся, і стало легше. Щодня присвячує грі на скрипці по п’ять-шість годин. Переконує, що бути музикантом – найцікавіше в світі заняття.

Плани в Богдана – наполеонівські. Через рік хоче вступити до вищої музичної школи, що в німецькому місті Веймар. Заклад вважається дуже престижним. Навчання для іноземців там безкоштовне, але й відбір жорсткий і ретельний: необхідно добре знати німецьку мову, мати талант і глибокі знання з теорії музики, бути достатньо фінансово забезпеченим, аби вистачило на проживання. До вступу Богдан уже почав готуватися, налаштований рішуче: «Ви про мене ще почуєте».

Наталя МОСТОВА

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!