Будівництво церкви на валах: люди просять не забирати в дітей землю

30 серпня на сесії Івано-Франківської міської ради до депутатів звернулася мешканка Тетяна Гоголь, яка попросила не забирати у дітей землю, де бавляться діти.

Мова йде про ділянку землі на валах (0,03 га), де будується церква Святого Миколая. Заїзд на будівництво запланований з боку Дністровської, а там граються діти.

«Пане Шкутяк, – звернулася вона до депутата міської ради Петра Шкутяка, – наші діти граються там з вашими».

Вона наголосила, що не проти церкви, але ж можна зробити інший заїзд. «Де я з дитиною маю проводити час?» – обурилася жінка.

Зауважимо, що комісія з безпеки руху погодила заїзд з боку Дністровської. Навіть попри те, що це не територія церкви. «Паркан стоїть не в межах їхньої землі», – зазначила молода мама.

Від церкви виступив Ігор Костяк. «Я представляю церкву Святого Миколая. Згідно з усіма документами, ми маємо право будувати там церкву, – сказав він. – Ми погодили заїзд».

Він зауважив, що ніхто не буде забирати землю. Будуватися церква буде півтора роки. І мова зараз йде про 6 м землі. Крім цього, він додав: біля церкви буде ще один дитячий майданчик, який збудує церква.

«Церква має бути для душі та тіла, – відповіла жінка. – Пане Руслане (міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків – Ред.), ви обіцяли, що буде затишок і спокій, будь ласка дотримайтеся своїх слів».

«Але такий срач, який там є, теж не може бути», – відповів їй міський голова.

Депутати стали на бік церкви.

Як раныше писав “Галицький кореспондент”, минулого літа франківці просили владу заборонити спорудження церкви у цьому місці, адже вали – це зелена зона, громадський простір та історичне місце. Ініціатори будівництва храму такою реакцією людей здивовані.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!