“Бути ультрас”: футбольні фанати звернули увагу франківців на чистоту на стадіоні

Вчора, 21 жовтня, в Івано-Франківську на стадіоні «Рух» «Прикарпаття» зіграло із командою «Оболонь-Бровар».

Після матчу франківець Олександр Заславський у соціальній порівняв поведінку ультрасу та глядачі.

«До футбольних ультрас у  нашого суспільства склалось не дуже хороше враження. Подейкують, що заважають футбол дивитися, фаєри палять, матюкаються, зіги кидають, обзиваються та ведуть себе не дуже коректно», – пояснює Заславський.

Він пише, що насправді футбольні ультрас – це такий рух, де питання дружби, взаємодопомоги, честі і патріотизму – це не просто слова.

«Бути футбольним ультрас – це не тільки ходити на стадіон покричати щось в унісон з пацанами. Бути футбольним ультрас – це простягнути руку допомоги другу, зробити вчинок (прикиньте, так буває – зробити вчинок і не написати про нього пост у соцмережах) чи стати на захист Батьківщини», – додає франківець.

Також Заславський показує дві фотографії, які йому кинули після вчорашнього матчу. На світлинах  зображено сектори стадіону.

«Ні, це не з серії “Було-Стало”. На першому знімку ми бачимо обіср*ний другий сектор для простих вболівальників. І на другій світлині всього лише перший сектор стадіону, де сидів ульстас. Не ідеально, але чистий. Прикарпатські ультрас і після пропущеного гола не встали і не пішли геть зі стадіону, як зробила більша частина 2,3,4,5,6,7 і 8го секторів. Так що, будь ласка, перед тим, як закидати щось ультрас, для початку навчіться за собою підтирати ср*ку», – закінчує франківець.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!