Бюрократія: депутати облради не змогли допомогти калуській сім’ї, в якої народилася трійня

Сьогодні, 26 вересня, відбулось засідання комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Розглянувши внесення деяких змін до обласного бюджету, депутати перейшли до пункту “Різне”.

Іван Данів сказав, що змушений знову підняти питання про виділення коштів сім’ї, в якої народилася трійня. Мова йде про сім’ю Юрійчуків на Калущині, в яких чотири місяці тому народилася трійня – троє дівчаток.

Це питання комісія вже розглянула і схвалила минулого разу, однак кошти виділені не були – в порядку денному останньої сесії обласної ради цього питання не було.

“Не так часто в області народжується трійня, а ми все відкладаємо та відкладаємо це питання. Калуська міська рада вже своїм рішенням виділила 100 тисяч гривень, а ми?”, – висловився депутат.

Директор департаменту фінансів Ірина Мацькевич, якій минулого разу давали доручення знайти ці кошти, пояснила, що наразі в бюджеті є лише рядок “надання одноразової допомоги при народженні трійні”, а пункта “допомога на придбання житла для сім’ї з трійнею” просто немає, відповідно, гроші виділити не можна.

Інші депутати обурились таким бюрократичним затягуванням у цьому питанні, але погодились, що в бюджеті дійсно немає відповідної графи.

“Давайте дбати і про мертвих, і про живих”, – висловився Василь Попович.

Голова обласної ради Олександр Сич сказав, що потрібно внести в бюджет зміни і передбачити окремий рядок подібного змісту. Депутати погодились проголосувати за це на наступному засіданні комісії, коли проект внесення змін буде написано, і взяли питання на контроль.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!