“Через коліно ломите колектив”: У Городенці зі скандалом обрали керівника водоканалу

Сьогодні, 22 серпня, у Городенці проходить XV сесія Городенківської міської ради сьомого демократичного скликання.

Найдовше депутати не могли вирішити, хто ж достойний очолити Городенківське державне виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства.

“Ми знаємо, що питання є важливе, неодноразово звертався колектив. Є потреба щось змінювати, тому маємо подати кандидатуру”, – зазначив в.о. міського голови Любомир Музичка.

На зборах працівники підприємства вирішили вибрати керівником Ярему Юрія Івановича – колишнього головного інженера, який зараз виконує обов`язки  керівника. Він має вищу освіту, працьовитий, має досвід роботи і, на думку колективу, саме він мав очолити цю посаду.

Ярема Юрій розповів про своє бачення роботи водоканалу та дав зрозуміти, що готовий працювати.

“Ми підвищили тарифи. Моє бачення – кількісний склад працівників мусить залишатися, всі мають свою роботу. Згідно нашого статуту ми підпорядковані міській владі, ми забезпечуємо Городенку водою 24/7. Ми підняли тарифи, але менше, ніж  близькі сусіди, відремонтували вже 6 км водопроводу”, – зазначив претендент на посаду.

Втім, депутати, після розмови з претендентом зазначили, що для роботи підприємства потрібна нова людина зі свіжим поглядом, яка здатна щось зробити. Адже є велика кількість проблем, зокрема, досі 8-9% споживачів у Городенці не мають лічильників на воду, також немає лічильників у селі Котиківка, яке знаходиться на забезпеченні Городенківського водоканалу, тому невідомо, скільки там споживають води.

В голосуванні за це питання більшість депутатів утрималося, тому керівника не обрали.

Депутат Галина Микитюк запропонувала назначити начальником водоканалу колишню першу заступницю голови РДА Поліну Сливку. Це викликало величезне обурення серед колективу, з коридору чулися викрики “Пенсіонер – це перспективна людина?”, “Ви ламаєте колектив через коліно!” тощо.

«Є головний інженер, він готовий працювати, лише в нього не було таких повноважень. Він просто ще не встиг себе проявити. Як може працювати стороння людина, яка не знає мережі?», – переконували представники колективу водоканалу.

Працівники водоканалу у небажанні бачити керівником Поліну Сливку погрожували навіть відключити місту воду, на що депутати зазначили, що вода – не їхня власність і це кримінальна відповідальність.

Після майже годинного конфлікту п`ятнадцять депутатів все ж проголосували за кандидатуру Поліни Сливки, яку обрали керівником Городенківського державного виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства з випробувальним терміном до нового року.

Нагадаємо, Ірина Перегінчук очолила «Коломияводоканал»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!