До Франківська на репетицію нової вистави приїхала Ірма Вітовська

Ірма Вітовська, уродженка Івано-Франківська, приїхала у рідне місто  на репетиції вистави «Оскар і Рожева Пані» за мотивами твору всесвітньо відомого письменника Еріка-Еммануеля Шмітта. За різними прогнозами, постановка має стати головною театральною сенсацією нового сезону.

Ірма грає Рожеву Пані, жінку-ангела, яка втішає бідного хворого хлопчика Оскара, відкриваючи йому дорогу до віри – до Бога.

В її новому проекті задіяно багато акторів. У тому числі і найголовніших акторів – дітей, юних івано-франківців. Актриса мріє показати свою майбутню виставу у найбільших містах України.

«Цією історією я «захворіла» ще кілька років тому, – розповідає Cultprostir Ірма Вітовська. – Довго шукала матеріал, на основі якого можна було б донести до наших людей досить складну і тривожну проблему – паліативної допомоги маленьким українцям. Тим дітям, які потребують співчуття та співучасті. Адже згідно зі статистикою, такої допомоги в нашій країні вимагає близько 18000 діток! І, знаєте, нічого кращого, глибшого та людянішого, ніж «Оскар» Шмітта, – на цю тему у світовій літературі немає…»

За її словами кожен показ вистави повинен бути своєрідним зверненням до суспільства, до уряду, до можновладців: не можна лишати напризволяще тих хворих діток, які потребують постійного догляду та моральної підтримки.

Постановником проекту виступає один з найяскравіших сучасних українських режисерів – Ростислав Держипільський. Він – керівник Івано-Франківського театру, на базі якого створюється цей всеукраїнський благодійний театральний проект, київська прем’єра якого вже призначена на жовтень.

6560

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!