До Івано-Франківська привезли «Львів. Вишні. Дощі»

Сьогодні, 20 квітня, в Івано-Франківську Дара Корній, Анастасія Нікуліна та Ніка Нікалео презентували збірку «Львів. Вишні. Дощі». Оповідання об’єднує тема кохання, краси, львівських дощів, вишень та кави.

У збірку ввійшли твори не тільки львівських письменниць, а й тих, хто пише про Львів. В оповіданні кожного автора обов’язково має бути Львів, любов та вишні, особливо Морелі (є такий сорт вишень та абрикосів). Письменниці не переповідали твори, зберігаючи інтигу збірки, закликаючи таким чином читача до швидшого прочитання оповідань.

Дара Корній розповіла, що спочатку до збірки мало увійти інше оповідання – про кохання і війну, але воно за своїм мінорним звучанням не впліталося у мажорну  канву розповідей. Довелося писати інший твір.  За основу авторка взяла розповідь про дівчину з м. Гайсин і її кохання до юнака зі Львова, який приїжджав на Вінниччину на заробітки.

У виданні «Львів. Дощі. Вишні» є оповідання молодої письменниці – Анастасії Нікуліної. Вона переконана, що її розповіді допоможуть читачам пригадати власні почуття першої закоханості.

«Моя героїня немов «водить» читача Львовом: танцями, незвичними рухами. Показує усі його вулички, а саме: як вона їх бачить», – розповідає Анастасія.

Автори збірки переконані, що «Львів. Вишні. Дощі»  сподобаються кожному читачеві, оскільки є «теплими та смачними».

Читайте також: Книга франківського журналіста Богдана Скаврона “Гори і люди” готова до друку

IMG_4351 IMG_4354 IMG_4358 IMG_4360

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!