Франківчани збайдужіли до книг, але не до кохання

Світ сьогодні святкує День закоханих. Франківчани теж не цураються цього свята й намагаються не пасти задніх. Але якщо декілька років тому свято Валентина породжувало неабиякий ажіотаж у місті, то цього року він практично відсутній.

Купівлею валентинок більше цікавляться школярі, а молодь надає перевагу святковій вечері або відпочинку у нічному клубі.

Цікаво, що сьогодні не тільки День закоханих, але й День дарування книг. “Галицький кореспондент” поцікавився у продавців книг, чи багато франківців знають про це свято і як часто купують книги.

“Сьогодні зацікавилися валентинкою. Але то не через свято Валентина. Також придбали книгу про кохання. Одразу було зрозуміло, що купують для дівчини на подарунок”, – розповіла працівниця книгарні.

Продавці книг на стометрівці розповідають, що попит на книги 14 лютого не відчувається.

“Завжди збільшувалися продажі книг перед днем Валентина, а цей рік дуже сумний. Цього року і на свята було сумно. Фінансова спроможність людей низька. Люди, може б, і купували, але грошей немає. Ось дивіться – колись до повітряних кульок черга молодих людей стояла, а тепер нікого. Все змінюється”, – підсумовує продавець Ярослав.

Нагадаємо, У День Валентина франківці написали, за що люблять рідне місто.

Ірина БОРОВА

fcd7b5b564eb92445094d27a0f9f554c

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!