Франківськ співпрацюватиме із китайським містом: міські голови підписали угоди

Сьогодні, 3 травня, в Івано-Франківську стартував фестиваль «Карпатський простір».

Триденний фестиваль приурочили до Дня міста: цьогоріч Івано-Франківськ святкує 357-річчя. На 17 локаціях міста 3-5 травня проведуть більше сотні мистецьких, культурних, розважальних заходів для франківців і гостей міста.

В рамках фестивалю Івано-Франківськ підписав угоду про співпрацю із містом Наньнін Гуансі-Чжуанського Автономного округу Китайської Народної Республіки.

Згідно із угодою, міста мають обмінюватись досвідом у галузі місцевого самоврядування та громадського адміністрування, співпрацювати у сфері інвестицій, імпорту та експорту, торгівлі товарами тощо. Крім того, співпраця відбуватиметься у галузях освіти та науки, медицини, екології, туризму.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків нагадав, що раніше делегація з нашого міста їхала до китайського міста. І тепер гості приїхали до нас, щоб підписати угоду.

“Це перший такий наш друг в Азії і там приємно, що до нас приїхав мер міста Наньнін Чжоу Хунбо”, – сказав міський голова.

Перед підписанням угоди містянам та делегації показали два відеоролики: про Наньнін та Івано-Франківськ. До слова, угода укладається на 5 років. Будь-яка зі сторін може розірвати її, повідомивши про це іншу сторону.

“Це щаслива подія як для Івано-Франківська так для нашого міста”, – зазначив Чдоу Хунбо.
На згадку про Івано-Франківськ Марцінків подарував Чдоу Хунбо картину міста. Китайці також вручили Марцінківу картину.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!